该插件尚未通过WordPress的最新3个主要版本进行测试。 当与较新版本的WordPress一起使用时,可能不再受到维护或支持,并且可能会存在兼容性问题。

Deklaracja dostepnosci WCAG 2.1

描述

Wtyczka umożliwiająca automatyczne wygenerowanie spełnienia deklaracji dostępności WCAG 2.1 wymaganej na podstawie art. 12 pkt 7 ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. poz. 848), dalej zwanej „ustawą o dostępności cyfrowej”.

安装

Po instalacji przejdź do ustawień wtyczki

Zaznacz checkbox deklaracja włączona oraz uzupełnij jeśli chcesz pozostałe dane dokumentu

评价

2021 年 2 月 2 日
Wtyczka celowo nie działająca, bo wymaga opłaty. Nie jest to opisane, wiec sprawia że ludzie marnują czas ściągając ja bez sensu.
2020 年 10 月 2 日
Po instalacji i opłaceniu wtyczki, link do strony deklaracji pokazuje 404 czyli nie działa. Wszystkie pola wtyczki na tresć są puste, support nie odpowiada na maile – kontaktu tel na stronie brak. Brak podstawowych standardów obsługi klienta. Ale szybka płątność ONLINE działa bez zarzutów. To najważniejsze… dla twórców.
2020 年 9 月 23 日
Nie instaluj tej wtyczki, jeśli nie chcesz zmarnować czasu. Po instalacji dowiesz się, że do jej uruchomienia musisz skontaktować się z twórcami, żeby cokolwiek z nią zrobić. Na stronie niespodzianka w postaci kwoty do zapłaty. Możecie sprzedawać swoją wtyczkę, ale nie wrzucajcie tego do repozytorium WP i zamieście w opisie informacje, że aktywacja wymaga opłaty.
阅读所有4条评价

贡献者及开发者

“Deklaracja dostepnosci WCAG 2.1” 是开源软件。 以下人员对此插件做出了贡献。

贡献者