该插件尚未通过WordPress的最新3个主要版本进行测试。 当与较新版本的WordPress一起使用时,可能不再受到维护或支持,并且可能会存在兼容性问题。

wordpress html sıkıştırıcı

描述

wordpress html sıkıştırıcı, HTML’yi optimize eder ve boyutunu en iyi şekilde küçültür, Eklenti ayarları yoktur ve aktif etmeniz yeterlidir. Web siteniz veya sayfalarınızda html optimize olarak çok küçük boyutlara ulaşacaktır.

Links

屏幕截图

安装

Nasıl Kullanabilirim ?

  1. wordpress html sıkıştırıcı eklentisini indirin, kurun ve eklentiyi aktif edin. Hepsi bukadar her hangi bir ayara gerek yoktur

常见问题

Nasıl Kurulur?

İndirdiğiniz eklenti dosyalarını sitenizin /wp-content/plugin/ dizinine yükleyin, ardından eklentiler sayfasından eklentiyi etkinleştirin.

wordpress html sıkıştırıcı nedir ?

wordpress html sıkıştırıcı son derece muazzam bir html optimizasyon eklentisidir. Bu eklentiyi seo amaçlı ve web sitelerinizin saniyeler içinde açılması için kullanabilirsiniz.

Neden wordpress html sıkıştırıcı?
  • Web siteniz veya sayfalarınızda html optimize olarak çok küçük boyutlara ulaşacaktır.
  • herhangi bir ayara gerek yoktur. Aktif et kullan.
  • Eklenti okadar küçük ve temizdirki asla yer kaplamaz yavaşlama sorunu olmaz..
  • Eklentide herhangi bir ayar ve seçeneğin olmayışı sizin lehinizedir. Bu hafif bir eklenti olduğunu gösterir vede öyledir.
Farkı ne peki? Eklenti bize ne sağlayacak?

Piyasada olan bu tip eklentilerin içi ya reklamlar ile dolu yada ıvır zıvır ile doldurulduğu için eklenti wordpresse ağır yük bindirmektedir. Oysa benim yazdığım eklenti 5 yada 6 satırdan oluşup eklentiyi aktif etmeniz halinde işlem tamamlanmaktadır.

Eklenti çok iyi bir şekilde sıkıştırmaktadır. Zaten eklentiyi aktif ettiğinizde web sitenizi sağ tıklayarak sayfa kaynağına baktığınızda bu hafif ve güzel eklentinin ne kadar güzel sıkıştırdığını anlayacaksınız… Böylelikle websiteniz hız ve seo bakımından oldukça hızlanarak rakiplerini geçecektir.

评价

2019年5月4日
Arkadaşlar eklenti çok yenidir oyüzden bir bakın denemeden karar vermeyin. Sitenizin nasıl performans kazandığını anlıyacak tekrar buraya yorum yapacaksınız emin olun.
阅读所有1条评价

贡献者及开发者

“wordpress html sıkıştırıcı” 是开源软件。 以下人员对此插件做出了贡献。

贡献者